Price: $347.090
Original Price: $364.390
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Removable |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Style Type | 20inch |
| Light Source | LED Lights |
| Mounting Type | Suction Cup |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 5500K |
| Lumens | 8000~10000LM |
| SKU | sq260303152185632628733 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.